FDB1200RGS0 Frigidaire Dishwasher - Overview
Sections of the FDB1200RGS0
[Viewing 7 of 7]Keep searches simple, eg. "belt" or "pump".
Dishwasher Bottom Door Gasket
PartSelect #: PS9495545
Manufacturer #: 809006501
In Stock
Lower Spray Arm
PartSelect #: PS12585623
Manufacturer #: 5304517203
In Stock
Wheel & Bushing Assembly
Dishwasher Tub Gasket - Gray
This grey OEM dishwasher tub gasket is a 73" grey rubber part that creates a seal around the dishwasher to prevent any water leakage during a cycle. If it's damaged or broken, you'll start seeing wate...
Special Order
RACK ASSEMBLY,LOWER,GREY
Water Inlet Valve - 120V 60Hz