VEC012POB (Type 1) Black and Decker Charger - Overview
Sections of the VEC012POB
[Viewing 1 of 1]
Keep searches simple, eg. "belt" or "pump".
DC Cords – Part Number: 5140044-07
DC Cords
PartSelect #: PS10177583
Manufacturer #: 5140044-07
  No Longer Available
Nozzle Set – Part Number: 5140044-16
Nozzle Set
PartSelect #: PS10177588
Manufacturer #: 5140044-16
  Special Order
Charger (2 1/2 mm Input Adapter) – Part Number: 5140045-42
Charger (2 1/2 mm Input Adapter)
  No Longer Available
Charger (2mm Input Adapter) – Part Number: 5140045-34
Charger (2mm Input Adapter)
The input adapter is 5.5mm, dia. x 12mm long.