FRT21C5AQ6 Frigidaire Refrigerator - Overview
Sections of the FRT21C5AQ6
[Viewing 7 of 7]
Keep searches simple, eg. "belt" or "pump".
Door Shelf Retainer Bar – Part Number: 240534901
Door Shelf Retainer Bar
★★★★★
★★★★★
(219)
PartSelect #: PS734935
Manufacturer #: 240534901
  In Stock
Order now and your part arrives by May 17
Door Shelf Retainer Bar – Part Number: 240534701
Door Shelf Retainer Bar
(112)
PartSelect #: PS734936
Manufacturer #: 240534701
  In Stock
Defrost Timer - 60Hz 120V – Part Number: 215846602
Defrost Timer - 60Hz 120V
(44)
Refrigerator Door Gasket – Part Number: 242193213
Refrigerator Door Gasket
(78)
Upgrade your refrigerator's performance with this genuine OEM gasket-door ref. 21 in white from Frigidaire. Designed to prevent warm air from invading your fridge, this door gasket guarantees a seamle...
Light Bulb – Part Number: 316538904
Light Bulb
(13)
Run Capacitor – Part Number: 5304464438
Run Capacitor
(10)
Evaporator Fan Motor Kit - 120V 60Hz – Part Number: 5303918549
Evaporator Fan Motor Kit - 120V 60Hz