FRT21B4JW3 Frigidaire Refrigerator - Overview
Sections of the FRT21B4JW3
[Viewing 7 of 7]
Keep searches simple, eg. "belt" or "pump".
Door Shelf Retainer Bar – Part Number: 240534901
Door Shelf Retainer Bar
★★★★★
★★★★★
(219)
PartSelect #: PS734935
Manufacturer #: 240534901
  In Stock
Order now and your part arrives by May 18
Door Shelf Retainer Bar – Part Number: 240534701
Door Shelf Retainer Bar
(112)
PartSelect #: PS734936
Manufacturer #: 240534701
  In Stock
Door Handle – Part Number: 218428101
Door Handle
(48)
Defrost Timer - 60Hz 120V – Part Number: 215846602
Defrost Timer - 60Hz 120V
(44)
Refrigerator Door Gasket – Part Number: 242193213
Refrigerator Door Gasket
(78)
Upgrade your refrigerator's performance with this genuine OEM gasket-door ref. 21 in white from Frigidaire. Designed to prevent warm air from invading your fridge, this door gasket guarantees a seamle...